Otomasyon ve temizlik sistemlerimiz ile Türkiye’de tekiz. Doğa dostuyuz Avrupa ve TSE standartlarını çoktan benimsemişiz.
Tesislerimizde tamamen otomatik sistemler ile temizlik yapılırken halılarnıza zarar vermeyiz. Kesinlikle fırça türevi ürünler veya basınçlı su sistemleri ile halıların yıpranmasına izin vermiyoruz. İşimizi en güzel ve kaliteli şekilde yapıyoruz, %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

“Halılarınızı kapınızdan teslim alıp, tüm hijyen kuralları içerisinde  kaliteli ve uygun fiyat garantimiz ile halılarınızı tozdan ve dumandan uzak nem alma ve kurutma makineleri ile kapalı ortamlarda %100 kurutarak tekrar kapınıza kadar getiriyoruz. “

Stor  Halı Yıkama  şubemiz 13 yıldır işinde uzman,kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ile Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama ve daha birçok temizleme hizmetleri vermekteyiz.

Stor Halı Yıkama firmamız,halı yıkama,detaylı temizlik hizmetlerinizi karşılayan halı yıkama firmasıdır.Halı yıkama firmamız,halıların temizliğinde özel halı şampuanları ile titizlikle halılarınızı temizler. Özel halılarınızı da kuru köpük buharla yıkayarak tertemiz hale getiriyoruz.


Hemen Arayın
WhatsApp chat